Nápověda

Stránka Nápověda Vám poskytne odpovědi na nejčastější typy dotazů ohledně portálu Soutez.cz Pokud zde nenaleznete odpověď na Váš dotaz kontaktujte nás zde.

Jak se zaregistrovat?

Naše stránky si můžete bez registrace prohlédnout, ale pokud chcete soutěžit o ceny, musíte se zaregistrovat. Registrace Vám poskytne výhodu, že se po přihlášení do systému budou automaticky načítat Vaše údaje u všech soutěží, kterých se zúčastníte. Vy již budete vyplňovat pouze odpovědi na soutěžní otázky.Vymyslete si své uživatelské jméno a heslo (heslo se pro kontrolu zadává dvakrát). Vyplňte je i s ostatními povinnými údaji do registračního formuláře. Důležité je zadat unikátní e-mailovou adresu, dvě osoby zaregistrované v systému Soutez.cz nemohou používat stejnou e-mailovou adresu. Pokud systém zjistí nesrovnalosti, upozorní Vás na ně chybovým hlášením. Po úspěšném vyplnění a odeslání registračního formuláře obdržíte do několika minut na zadaný email zprávu s instrukcemi pro potvrzení registrace. V zaslaném emailu pro dokončení registrace kliknete na uvedený odkaz, prostřednictvím kterého se dostanete zpátky do systému Soutez.cz a Vaše registrace bude úspěšně dokončena. Od tohoto okamžiku můžete soutěžit.Všechny probíhající soutěže jsou uvedeny na úvodní stránce a stránce pořadatele soutěže. U každé soutěže je uvedeno datum uzávěrky, po kterém již není možné hlasovat. Soutěže bývají obvykle slosovány do 14 dnů po jejich ukončení. Jména výherců jsou zveřejněna na stránce výherci. O nových soutěžích můžete být informováni e-mailem, pokud si tuto možnost zvolíte při registraci.

Jak se přihlásit?

V okamžiku potvrzení Vaší registrace Vás systém automaticky poprvé přihlásí a můžete ihned začít soutěžit. Při příští návštěvě Soutez.cz se samozřejmě nemusíte registrovat znovu, stačí zadat své uživatelské jméno a heslo, které jste zadali při registraci.
Přihlásit se tedy můžete tak, že vyplníte své uživatelské jméno a heslo do přihlašovací tabulky, která se nachází v pravém horním rohu na všech stránkách Soutez.cz. Do první řádky napište své uživatelské jméno, do druhé heslo a tlačítkem Přihlásit se přihlašovací údaje odešlete.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí. Klikněte vpravo nahoře na tlačítko "Přihlásit". Tam naleznete odkaz "ZTRATILI JSTE HESLO?", který Vám pomůže s vygenerováním hesla nového. Podmínkou je uvedení platné e-mailové adresy, kterou jste uvedli při registraci.

Jak zrušit zasílání zpráv?

Po přihlášení do systému pomocí Vašich přihlašovacích údajů můžete na stránce změna registrace měnit veškerá svá osobní nastavení. Nejdete zde i možnost změnit nebo zrušit zasílání zpráv e-mailem.Jak zrušit svou registraci? Abyste mohli zrušit svou registraci, musíte se nejprve přihlásit k serveru Soutez.cz pomocí přihlašovací tabulky s využitím Vašeho uživatelského jména a hesla. Po přihlášení přejděte na stránku zrušení registrace a postupujte dle pokynů.

Velmi mě obtěžují zprávy, které mi neustále zasíláte. Mohu je zakázat?

Po přihlášení do systému Soutez.cz pomocí Vašich přihlašovacích údajů můžete na stránce změna registrace měnit veškerá svá osobní nastavení. Nejdete zde i možnost změnit nebo zrušit zasílání zpráv e-mailem.