HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěž o audioknihu Ostrov pokladů

Soutěž o audioknihu Ostrov pokladů

13.7.2015 - 19.7.2015

Soutěž o audioknihu Ostrov pokladů

S naposlech.cz můžete soutěžit o audioknižní ceny. Stačí zodpovědět jednoduchou otázku, k níž nápovědu můžete najít na našich stránkách. Významným pomocníkem vám jistě bude audioknižní průvodce.

Léto si žádá dobrodružství! Proto vám tentokrát nabízíme možnost získat audiopodobu legendárního románu Ostrov pokladů od Roberta Louise Stevensona. Ve dvouhodinovém dramatizovaném příběhu se v hlavních rolích představí Martin Stránský a Kryštof Hádek.

„Ti, kteří upřednostňují vícehlasé dramatizace, si přijdou na své. Nová dramatizovaná četba nabízí více vypravěčského kouzla a napínavých chvil,“ napsal Tomáš Macháček v recenzi pro naposlech.cz.

Jako dramatizovaná četba ožívá klasický pirátský příběh o hledání pokladu ukrytého na neznámém ostrově. Mladík Jim Hawkins, pirát John Silver a další hrdinové prožívají strhující dobrodružství plné napětí při pátrání po pokladu kapitána Flinta. Slavná kniha Roberta Louise Stevensona byla mnohokrát vydána i zfilmována a stále poutá pozornost čtenářů.

Vyhrát tuto audioknihu je jednoduché – stačí zodpovědět jednu otázku, k níž nápovědu najdete na stránkách naposlech.cz, ponechat nám své kontaktní údaje, abychom vás mohli uvědomit o případné výhře, a mít štěstí při losování. Naši fanoušci na Facebooku jsou zvýhodněni – ke své výhře dostanou ještě jednu audioknihu navíc! Pokud tedy ještě nesledujete audioknižní dění na facebook.com/naposlech, můžete to napravit a znásobit tak svou případnou výhru.

Soutěž končí v neděli 19. 7. 2015. Přejeme mnoho štěstí.

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících

Co můžete vyhrát

audiokniha Ostrov pokladů

Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV