HP od PVZP
HP od PVZP

Nápověda

Stránka Nápověda Vám poskytne odpovědi na nejčastější typy dotazů ohledně portálu Soutez.cz Pokud zde nenaleznete odpověď na Váš dotaz kontaktujte nás zde.

Jak se zaregistrovat?

Naše stránky si můžete bez registrace prohlédnout, ale pokud chcete soutěžit o ceny, musíte se zaregistrovat. Registrace Vám poskytne výhodu, že se po přihlášení do systému budou automaticky načítat Vaše údaje u všech soutěží, kterých se zúčastníte. Vy již budete vyplňovat pouze odpovědi na soutěžní otázky.Vymyslete si své uživatelské jméno a heslo (heslo se pro kontrolu zadává dvakrát). Vyplňte je i s ostatními povinnými údaji do registračního formuláře. Důležité je zadat unikátní e-mailovou adresu, dvě osoby zaregistrované v systému Soutez.cz nemohou používat stejnou e-mailovou adresu. Pokud systém zjistí nesrovnalosti, upozorní Vás na ně chybovým hlášením. Po úspěšném vyplnění a odeslání registračního formuláře obdržíte do několika minut na zadaný email zprávu s instrukcemi pro potvrzení registrace. V zaslaném emailu pro dokončení registrace kliknete na uvedený odkaz, prostřednictvím kterého se dostanete zpátky do systému Soutez.cz a Vaše registrace bude úspěšně dokončena. Od tohoto okamžiku můžete soutěžit.Všechny probíhající soutěže jsou uvedeny na úvodní stránce a stránce pořadatele soutěže. U každé soutěže je uvedeno datum uzávěrky, po kterém již není možné hlasovat. Soutěže bývají obvykle slosovány do 14 dnů po jejich ukončení. Jména výherců jsou zveřejněna na stránce výherci. O nových soutěžích můžete být informováni e-mailem, pokud si tuto možnost zvolíte při registraci.

Jak se přihlásit?

V okamžiku potvrzení Vaší registrace Vás systém automaticky poprvé přihlásí a můžete ihned začít soutěžit. Při příští návštěvě Soutez.cz se samozřejmě nemusíte registrovat znovu, stačí zadat své uživatelské jméno a heslo, které jste zadali při registraci.
Přihlásit se tedy můžete tak, že vyplníte své uživatelské jméno a heslo do přihlašovací tabulky, která se nachází v pravém horním rohu na všech stránkách Soutez.cz. Do první řádky napište své uživatelské jméno, do druhé heslo a tlačítkem Přihlásit se přihlašovací údaje odešlete.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí. Na stránce zapomenuté heslo naleznete formulář, pomocí kterého si můžete vyžádat zaslání přihlašovacích údajů do Vašeho emailu. Podmínkou je uvedení platné e-mailové adresy, kterou jste uvedli při registraci.

Jak zrušit zasílání zpráv?

Po přihlášení do systému pomocí Vašich přihlašovacích údajů můžete na stránce změna registrace měnit veškerá svá osobní nastavení. Nejdete zde i možnost změnit nebo zrušit zasílání zpráv e-mailem.Jak zrušit svou registraci? Abyste mohli zrušit svou registraci, musíte se nejprve přihlásit k serveru Soutez.cz pomocí přihlašovací tabulky s využitím Vašeho uživatelského jména a hesla. Po přihlášení přejděte na stránku zrušení registrace a postupujte dle pokynů.

Kdy začne fungovat kreditní systém v roce 2015?

Kreditní systém bude spuštěn s vystavením nové podoby portálu Soutez.cz  k 8.4.2015.

Jak se mi načítají kredity v nové verzi Soutez.cz (od 8.4.2015)?

V novém systému portálu Soutez.cz (zprovozněném 8.4. 2015) se Vám kredity načítají až po ukončení dané soutěže.

Pokud vyhraji některou z cen na serveru Soutez.cz, zašlete mi zprávu o výhře nebo Vás musím kontaktovat?

Během losování soutěží systém odesílá zprávy těm výhercům, kteří během registrace nezakázali zasílání zpráv na svou e-mailovou adresu. Nastavení zpráv můžete kdykoliv změnit na stránce změna registrace, ale až po přihlášení k portálu Soutez.cz pomocí Vašich přihlašovacích údajů.

Zapomněl jsem své přihlašovací údaje a nemohu se přihlásit. Co s tím?

Na stránce zapomenuté heslo naleznete formulář, pomocí kterého si můžete vyžádat zaslání přihlašovacích údajů do Vašeho emailu. Podmínkou je uvedení platné e-mailové adresy při registraci.

Velmi mě obtěžují zprávy, které mi neustále zasíláte. Mohu je zakázat?

Po přihlášení do systému Soutez.cz pomocí Vašich přihlašovacích údajů můžete na stránce změna registrace měnit veškerá svá osobní nastavení. Nejdete zde i možnost změnit nebo zrušit zasílání zpráv e-mailem.

Rád bych zrušil svou registraci na serveru Soutez.cz. Jak mám v tomto případě postupovat?

Abyste mohl zrušit svou registraci, musíte se nejprve přihlásit do portálu Soutez.cz pomocí Vašeho uživatelského jména a hesla. Po přihlášení přejděte na stránku zrušení registrace a postupujte dle pokynů.

Do kdy mi bude doručena výhra?

Výhry jsou zasílány pouze v rámci území ČR a to na adresy výherců uvedených při registraci nejpozději do 1 měsíce od data slosování. U některých výher může být účtováno poštovné formou dobírky. Pokud výhru neobdržíte v tomto termínu, kontaktujte nás. V případě, že se výhra vrátí odesílateli z důvodu nevyzvednutí výhercem, bude po dobu 1 měsíce připravena k osobnímu vyzvednutí v sídle provozovatele Soutez.cz. Pokud výhra nebude ani v této lhůtě vyzvednuta, propadá ve prospěch pořadatele soutěže.

 

Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV