Nacházíte se: soutěže

Soutez.cz

Následující soutěže jsme pro Vás připravili pod záštitou firmy AMI Praha a.s. spolu s nepravidelnými pořadateli soutěží. Děkujeme všem firmám, které věnovaly ceny do těchto soutěží.
i want an affair women who cheat on men cheat wifes
go website website
my wife cheated on me with my father developerstalk.com wives that cheat
adult interactive stories go girl first time sex stories and pictures

Vyhrajte sprchový gel Radox Feel Sporty

Vyhrajte sprchový gel Radox Feel Sporty

Radox Men Feel Sporty. Pánský sprchový a vlasový gel s mořskými minerály a svěží vůní promění Vaši sprchu v hluboký oceán. S mátou vodní a mořskými minerály, ponořte se do svěžího oceánu, osvěžte své tělo, dobijte energii a rázně vykročte do nového dne.

konec: 2.2.2017

Vyhrajte knihu Ležáky a odboj ve východních Čechách!

Vyhrajte knihu Ležáky a odboj ve východních Čechách!

Kniha přiblíží nejen historii samotné osady Ležáky, ale doplní ji kontext odboje napojeného na výsadky Velké Británie v širším regionu. V jednotlivých kapitolách čtenář najde příběhy nejen parašutis a jejich podporovatelů, ale i příběhy příslušníků nacistického represivního aparátu, jehož nasazení v tomto prostoru bylo masivní. Přesto, že příběh osady Ležáky a jejích obyvatel je příběhem tragickým, zároveň je jedním z nejheroičtějších příběhů druhého odboje. Kniha se věnuje i historii památníku Ležáky po osvobození a je doplněna řadou málo známého obrazového materiálu.

konec: 30.1.2017

Vyhrajte nové CD Petra Bendeho!

Vyhrajte nové CD Petra Bendeho!

Písně pro své nové studiové album, které vychází po pěti letech od vydání poslední Trojky, připravoval Petr Bende průběžně několik let. Skládal je na cestách s kytarou nebo doma u piana. Vlastně se tak vrátil ke kořenům, kdy ještě tímto způsobem písničky běžně vznikaly. Obnažené na dřeň melodie, které obstojí v střídmé interpretaci jednoho nástroje a hlasu. Během doby tak vzniklo zhruba přes čtyřicet skladeb, ze kterých si Petr vybral pětadvacet. S volbou pro finální zpracování mu pomohl producent alba Dalibor Cidlinský Jr., v jehož studiu DC ve Frýdštejně jich nakonec nahráli finálních dvanáct.

konec: 26.1.2017

Vyhrajte knihu Brno moderní!

Vyhrajte knihu Brno moderní!

Publikace, jež navazuje na úspěšnou řadu průvodců Praha moderní, představí slovem a obrazem přes sto významných staveb, jež v moravské metropoli vznikly od nástupu secese přes hledání národního stylu za první republiky, modernistické výboje spjaté zejména s funkcionalismem až po fašistickou a komunistickou totalitu, která dosavadní stavební vývoj na dlouhou dobu přerušila. Výběr objektů, prezentovaných ve svém současném stavu na fotografiích Pavla Hrocha, vytváří představu o jednotlivých obdobích, vývoji technologií a estetických názorů a politických a hospodářských proměnách. Průvodce je rozdělen do kapitol podle městských čtvrtí a zahrnuje rovněž mapky s vyznačenými objekty.

konec: 24.1.2017

Vyhrajte podprsenku s Plastika Praha!

Vyhrajte podprsenku s Plastika Praha!

Klinika Dr. Tomáše Doležala Plastika Praha právě vybírá nové účastníky do  6. ročníku charitativního projektu Nový život díky plastice. Projekt pomáhá všem, které trápí viditelná vada na kráse znemožňující jim žít spokojený život a nemají potřebné prostředky na plastickou operaci a zároveň pomáhá vybranými finančními prostředky na charitativní projekty. www.novyzivotdikyplastice.cz

konec: 30.1.2017

Ukončené soutěže

Vyhrajte desku KATT

konec: 22.10.2016