Založeno 1998

Nacházíte se: soutěže

Soutěž o knihu

women that cheat on their husbands cheaters caught wife affair
adult interactive stories anal sex stories girl first time sex stories and pictures

Vyhrajte tři audioknihy MAIGRET A JEHO MRTVÝ

Vyhrajte tři audioknihy MAIGRET A JEHO MRTVÝ

Po dva týdny máte možnost hrát o tři audioknižní detektivky Maigret a jeho mrtvý v interpretaci herce Jana Vlasáka. Stačí správně zodpovědět jednu, možná trochu záludnou otázku a můžete získat kód ke stažení audioknihy zdarma.

Jednoho únorového dopoledne vyruší komisaře na stanici podivný telefonát. „Odpusťte, prosím... Mé jméno by vám nic neříkalo. Neznáte mě, ale znal jste mou ženu Ninu... Haló! Musím vám to všechno říct strašně rychle, protože on možná přijde...“ Vyděšený mladý muž přebíhá postupně po Paříži ze sklípku do bistra, odtud do restaurace a z hospody do kavárny, čímž se snaží setřást své pronásledovatele a z každého zařízení volá na policii z místního telefonního aparátu. Je si totiž jistý tím, že ho sleduje někdo, kdo ho má v úmyslu zabít. Jakkoli absurdně to zní, podivná naléhavost v hlase volajícího přiměje Maigreta vzít situaci vážně. Vydává se po stopách telefonátů a zapojído pátrání celé své oddělení, přesto však nedokáže vraždě zabránit. Brzy zjistí, že tato smrt souvisí s jinými násilnými činy ve městě, kterých se dopouští organizovaná skupina. Mohlo by jít o imigranty? Možná jsou dokonce z Československa... 

Soutěž končí v neděli 2. dubna 2017.
Ze všech správných odpovědí vybíráme tři.
Přejeme hodně štěstí.

konec: 2.4.2017

Vyhrajte knihu Paralelní světy

Vyhrajte knihu Paralelní světy

Známý fyzik a zkušený popularizátor vědy Michio Kaku vykresluje ve své nejnovější knize fascinující a pozoruhodný obraz vesmíru, jak jej předkládá moderní fyzika na počátku 21. století. Ukazuje, že žijeme ve zlaté éře kosmologie: astronomické observatoře a družice poskytují záplavu unikátních dat, zatímco teoretikové čím dál odvážněji spekulují o zrození našeho světa, existenci paralelních světů, cestování v čase i o konečném osudu vesmíru.

konec: 4.4.2017

Soutěž o knihu Můj květinový ateliér od floristky Markéty Keclíkové

Soutěž o knihu Můj květinový ateliér od floristky Markéty Keclíkové

Obohaťte svůj každodenní život květinami a udělejte radost sami sobě i vašim nejbližším! Kniha potěší všechny kreativní dívky a ženy, ať už je pro ně floristika pouhým koníčkem, nebo přemýšlejí o profesionální dráze floristy.

konec: 28.3.2017

Soutěž o kuchařku Míchané saláty ve sklenici

Soutěž o kuchařku Míchané saláty ve sklenici

Jaro už se blíží, ať se váha sníží :-)

konec: 31.3.2017

Ukončené soutěže

Vyhrajte slovník!

konec: 30.6.2004