Založeno 1998

Nacházíte se: soutěže

Soutěže pořádané na portálu Soutěž.cz

Vyhrajte zahradní naviják na hadici nebo svítící dlažbu!

Vyhrajte zahradní naviják na hadici nebo svítící dlažbu!

Ceny do soutěže věnoval Internetový obchod www.nejlevnejsiTZB.cz  (Voda – Sanita – Topení – Elektro – Zahrada). Váš pomocník zejména pro Váš dům a zahradu. Nabízíme Vám kvalitní zboží od renomovaných výrobců za jedinečné ceny.

V ČR rovněž distribuujeme:

Na požádání Vám zpracujeme individuální cenovou nabídku a rádi Vám pomůžeme s výběrem optimálního zařízení. Poradíme Vám s harmonogramem, technologickým postupem, příp. pro Vás v rámci Prahy či Středních Čech zajistíme projektovou dokumentaci, realizaci, či stavební dohled. Více se dozvíte na www.kgmtrade.cz .

Zhotovujeme také průkazy energetické náročnosti budov (PENB), více informací naleznete na www.kgm-penb.cz

konec: 8.12.2017

Vyhrajte 5L Total Quartz, oleje vítězů Dakaru 2017!

Vyhrajte 5L Total Quartz, oleje vítězů Dakaru 2017!

Díky úsilí 110 vědců v našich dvou výzkumných centrech jsme vyvinuli TOTAL QUARTZ, komplexní řadu vysoce výkonných maziv pro osobní vozy, která byla laboratorně testována na nejpokročilejších zařízeních. Výsledkem spolupráce skupiny TOTAL se stájemi mnoha formulí jsou trofeje z velkých cen a mistrovství světa. Tato vazba na motorsport nám pomáhá provádět zásadní odvážné inovace, a to nejen v oblasti výkonu, ale také snižování spotřeby paliva, ochrany motorů a prodlužování jejich životnosti. Stejně důležitá jsou však i naše partnerství s výrobci automobilů. Team Peugeot Total s vozem PEUGEOT 3008DKR si v Dakaru 2017 připsal historické trojnásobné vítězství!

konec: 7.12.2017

Vyhrajte Survival kit pro přežití!

Vyhrajte Survival kit pro přežití!

Internetový obchod www.branse.cz se zabývá prodejem a odborným poradenstvím v oblasti prostředků pro osobní ochranu, zabezpečovací techniky a outdoor vybavení. S prodejem obranných prostředků se zabýváme již více než 20 let, přičemž s elektrickými paralyzéry jsme na český trh (tehdy ještě československý) přišli jako první.  Naše zkušenosti jsou tedy velmi bohaté, a to nejen v oblasti prodeje.
V naší nabídce naleznete velmi široký sortiment obranných prostředků, jakými jsou elektrické paralyzéry, pepřové spreje, sprejové svítilny, teleskopické obušky, tonfy apod. Rovněž u nás naleznete kvalitní outdoor vybavení předních světových výrobců včetně nožů taktických batohů, lopatek, seker ale i oblečení a další. Nabízíme také důmyslnou zabezpečovací techniku od vstupních či osobních alarmů, přes kamerové systémy, až po videotelefony. Nezapomněli jsme ani taktické svítilny, multitooly (multifunkční nože) či potravinové doplňky. Kompletní seznam produktů můžete samozřejmě shlédnout na našem e-shopu www.branse.cz

konec: 3.12.2017

Vyhrajte držák mobilního telefonu na kolo!

Vyhrajte držák mobilního telefonu na kolo!

Tento universální držák vám umožní mít mobilní telefon bezpečně uložen při jízdě dopráce, za zábavou či na nákupy. Vždy ho najdete pod nosem, ba i lze na něm sledovat itinerář na jeho navigaci. Přidejte se k těm, kdo propagují heslo: „Je důležité jak na kole vypadám a ne jak rychle jedu!“. Kultura jízdy na kole se zvyšuje a vy buďte přitom. Univerzální držák na kolo je vhodný pro všechny typy telefonů. Jedním tlačítkem přizpůsobíte rozměr vašemu mobilu. Použitelný je pro všechny typy řídítek. Díky tomuto držáku neztratíte svého miláčka, můžete ho slyšet zvonit a můžete volat bez použití rukou a tím naplňovat bezpečnost silničního provozu.

Cenu do soutěže venoval Internetový obchod www.fashionbikes.cz. Fashionbikes je značka, ve které se snoubí cyklistika a móda. Je to specialista na městská kola, retro kola a stylové cyklistické doplňky. Stylově, elegatně a pohodlně. Fashionbikes je pro všechny fandy jízdy na kole a na koloběžce po městech a obcích, prostě těch, kteří chtějí slyšet: „Buďte městskou ikonou -buďte CYCLE CHIC!“

konec: 2.12.2017

Vyhrajte CD Bílé Vánoce Lucie Bílé II.

Vyhrajte CD Bílé Vánoce Lucie Bílé II.

Pod osvědčeným názvem vychází pokračování fenomenálně úspěšného alba z roku 2010. Producent Petr Malásek po šťastných sedmi létech úspěšně objevil a zaranžoval novou sadu vánočních a svátečních písniček. Vedle osobitě zpracovaných převzatých skladeb, v záběru předloh od 18. do 21. století, tu najdete tři původní domácí songy, ve kterých si zazpívají také jejich autoři Jan Toužimský z Arakainu a Radůza. Ta navíc skvěle otextovala většinu písniček nového alba, když další texty přidali Václav Kopta a Jan Macků. Studiová kombinace výtečných muzikantů - kapelník a klavírista Malásek si vybral například kytaristu J. Štěpánka, rytmiku M. Lehkého

konec: 28.11.2017

Ukončené soutěže

Vyhrajte knihu Otrok!

konec: 20.10.2017

Vyhrajte desku KATT

konec: 22.10.2016