HP od PVZP
HP od PVZP

Vizovické trnkobraní 2006

Vizovické trnkobraní 2006

Trnkobraní1

Festival Vizovické trnkobraní je oslava švestky ve všech podobách. Letošní – již 39. ročník si opět rezervoval neměnný termín – poslední víkend v srpnu. Ten letos připadá na 25. – 27. srpna 2006.

Program festivalu proběhne v celém městě Vizovice, hlavní hudební program však proběhne v areálu likérky RUDOLF JELÍNEK. Na hlavní scéně vystoupí: Tři sestry, Clou, No Name, Support Lesbiens, Petr Bende Band, Pepa Vojtek jako host sboru Svatý Pluk, Vašo Patejdl (frontman skupiny Elán), Fleret a Jarmila Šuláková, Bolek Polívka, Turbo, Odpolední směna (Markytán, Táborská, Kačes), Mňága a Žďorp, Pangea – The Beatles Revival Band či Premiér. Cirkusový stan nabízí program pro děti, ve kterém se představí Jarda Uhlíř a jeho pořad Není nutno a Michal Nesvadba. Třetí scénou v areálu likérky je Hudební Radegast kamion, kde bude probíhat přehlídka amatérských kapel z „divácké“ soutěže Trnkoparáda. V průběhu festivalového víkendu se však můžete těšit také na GRAND PRIX VIZOVIC v pojídání švestkových knedlíků (moderuje Patrik Hezucký & Renata Angelov); pokus o překonání světového rekordu v „hromadném přípitku slivovicí“ pod vedením patrona Vizovického trnkobraní a valašského krále Boleslava I. Dobrotivého Nafurt; valašské hry ve spolupráci s Valašským královstvím – Valachyjádu; stánek Trnek Brnek; Rekordy agentury Dobrý den z Pelhřimova; ve spolupráci s generálním partnerem je připraveno Radegast městečko zábavy a mnoho dalších kuriozit.

Ve městě Vizovice budou ozvěny trnkobraní znít ve Štěpské ulici na II. Vizovickém jarmarku řemesel, vizovická rybárna bude hostit II. Vizovické pstruhobraní, za kulturním domem proběhne Dechovkový a folklórní festival a všechny místa Vizovického trnkobraní propojí trasy oblíbeného Trnkovláčku. Více na www.vizovicketrnkobrani.cz. Navštivte s celou rodinou Vizovice a připojte se k návštěvníkům 39. ročníku Vizovického trnkobraní ve dnech 25. – 27. 8. 2006.

20.7.2006

Tento text Vám přináší Birell

Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV