VÝHERCI V KREDITNÍM SYSTÉMU

Na této stránce najdete přehled výherců v kreditním systému ve zvoleném roce. U každého místa je i uveden počet kreditů, který výherce potřeboval pro získání uvedené příčky. Více informací o kreditním systému naleznete zde.
 

Premium - rok 2012
  1. Philips sáčkový vysavač Performer
    • Jan Řezníček, Vrchlabí
  2. Philips dokovací reproduktor
    • Katka Vondrusová,Nechanice
  3. Philips vlasová žehlička ProCare
    • František Mátl, Velke Němčice
  4. Philips AquaTouch elektrický strojek
    • Josef Kanta, Vysoké Mýto
  5. Philips Sekáček
    • Tomáš Čeladník, Opava 5
  6. Philips GoGear MP4 přehrávač
    • Gabriela Budeanuova, Sokolov 1
  7. Philips GoGear MP4 přehrávač
    • Jan Krtička, Hrochův Týnec
  8. Philips GoGear MP4 přehrávač
    • Hana Wiesnerová, Heřmanov
  9. Philips GoGear MP4 přehrávač
    • Josef Neoral, Mohelnice
  10. Philips GoGear MP4 přehrávač
    • Hana Venglová, Liberec 6
  11. Philips GoGear MP4 přehrávač
    • Petr Vít, Náchod
  12. Philips GoGear MP3 přehrávač
    • Luděk Klimeš, Vysoké Popovice 260
  13. Philips GoGear MP3 přehrávač
    • Daniel Čáp, Česká Lípa
  14. Philips GoGear MP3 přehrávač 
    • Jarmila Čechová, Uničov
  15. Philips GoGear MP3 přehrávač
    • Jiří Autrata, Brno
  16. Tescoma sada hrnců BELLY 11 dílů
    • Sandra Macháčková, Děčín 6
  17. Tescoma sada nožů Azza
    • Jiří Šmíd, Břeclav
  18. Tescoma Fondue SIESTA
    • Jaroslav Bobek, Brno 35
  19. Tescoma jídelní souprava BANQUET
    • Luboš Plecitý, Praha 13
  20. Tescoma jídelní souprava BANQUET
    • Eva Brabcová ml., p. Hodkovice n.M.
  21. Tescoma jídelní souprava BANQUET
    • Milan Pulchart, Třebívlice
  22. Tescoma pánev s vysokým okrajem, 26cm
    • Soňa Jiroudková, Liberec
  23. Tescoma pánev s vysokým okrajem, 26cm
    • JANA HRANKOVÁ, Štětí
  24. Tescoma zapékací místa s poklopem GUSTO ROUGE 15x10cm
    • Lenka Cupová, Unhošť
  25. Tescoma zapékací místa s poklopem GUSTO ROUGE 15x10cm
    • Marek Fiala, KARVINÁ
Rok 2012
  1. Tablet
    • Michal Veselý, Most
  2. GPS navigace
    • Pavel Přinosil, Benetice
  3. look čtečka
    • Jana Benešová, Hluboká nad Vltavou
  4. digitální fotoaparát
    • Hana Kozáková, Frýdlant
    • Eliška Jeníčková, Most
  5. reklamní předměty partnerů Soutez.cz
    • Jan Novotný, Nedakonice
    • Marek Otrusina, Hluk
    • Lubomír Hejný, Vlašim
    • Karin Richterová, Hradec Králové
    • Martina Nováková, Tábor
    • výherce zrušil registraci
    • výherce zrušil registraci
    • Alena Štěrbová, Chrast
    • Michal Kulhánek, Nové Strašecí
    • Luboš Plecitý, Praha 13
    • Leo Slezák, Vyškov
    • Petr Habrda, Vyškov
    • Michal Blecha, Mladá Boleslav
    • Jirka Ručka, Pošta Pražmo
    • Zdeněk Očadlík, Otrokovice
Prosinec 2012
  1. reklamní předměty od partnerů Soutez.cz
    • Radek Vrba, Bruntál
    • Martina Medková, Jindřichův Hradec
    • Josef Osladil, Olšany
    • Markéta Krupková, Praha 10 Záběhlice
    • Markéta Matyášová, Havířov-Šumbark
Listopad 2012
  1. reklamní předměty od partnerů Soutez.cz
    • Jiři Šlégl, Vrbice
    • Jaroslava Švancarová, Doksy u Kladna
    • Jitka Gregorovičová, Třebíč
    • Leda Mertová, Praha
    • Martin Patzelt, Stěžery
Říjen 2012
  1. reklamní předměty od partnerů Soutez.cz
    • Milan Král, Praha 4
    • Darina Hroudná, Klobouky u Brna
    • Helena Rumlerová, Praha 3
    • Jana Morávková, Brandýs nad Labem
    • Michal Vaněk, Nový Jičín
Září 2012
  1. reklamní předměty od partnerů Soutez.cz
    • Venuše Bicanová, Teplice
    • Irena Poláková, Praha 5
    • Ivona Navrátilová, Hanušovice
    • Barbora Klejchová, Hodonín
    • Iveta Kozlovská, Frýdlant n.O.
Srpen 2012
  1. reklamní předměty od partnerů Soutez.cz
    • Hana Hufová, Rapotín
    • Olga Fabiánová, Kamenice nad Lipou
    • výherce zrušil registraci
    • Vladimír Skácel, Nový jičín
    • Milan Havel, Sušice
Červenec 2012
  1. reklamní předměty od partnerů Soutez.cz
    • výherce zrušil registraci
    • Pavel Michelfeit, Smrčná
    • Šárka Zoubková, Hroznětín
    • Jaroslava Bambasová, Praha 5
    • ROMANA JURINOVÁ, Nivnice
Červen 2012
  1. reklamní předměty od partnerů Soutez.cz
    • Denisa Plecitá, Praha 13
    • Jaroslav Bouda, Praha 4
    • Pavel Malý, Praha 4
    • Jiří Štěpánek, Brno
    • Jiří Kalášek, Jimramov
Květen 2012
  1. reklamní předměty od partnerů Soutez.cz
    • Marcel Vasilišin, PRAHA
    • Jarmila Kumprechtová, Dobruška
    • Pavla Hamršmídová, Plzeň
    • Lenka Riedlová, Příbram 7
    • barbora jelínková, veverské knínice
Duben 2012
  1. reklamní předměty od partnerů Soutez.cz
    • Jiří Lang, Plzeň
    • Zdeňka Vinklárková, Brno
    • Miroslav Gallas, Prosenice
    • Vladislava Štenclová, Brno
    • Lýdia Juračková, Havířov
Březen 2012
  1. reklamní předměty od partnerů Soutez.cz
    • Milada Bradová, Uničov
    • Dana Plavčková, Hrádek nad Nisou
    • Dagmar Wolfová, Ostrava
    • Tomáš Bárta, Rychnov nad Kněžnou
    • výherce zrušil registraci
Únor 2012
  1. reklamní předměty od partnerů Soutez.cz
    • Nikola Rušarová, Kelč
    • Iva Řezníčková, Boskovice
    • Ivana Smotlachová, Praha 6
    • vaclav zezula, velke mezirici
    • Lukáš Páník, Město Albrechtice
Leden 2012
  1. reklamní předměty od partnerů Soutez.cz
    • Věra Rusňáková, Hodonín
  2. reklamní předměty od partnerů Soutez.cz
    • Marie Lohynská, Zámrsk
  3. reklamní předměty od partnerů Soutez.cz
    • Radek Pytel, Velká Polom

Výherci v kreditním systému

Detailní přehled výherců kreditního sytému za jednotlivé roky naleznete zde:

2017, 2016, 2015, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002