Nacházíte se: soutěže

Soutěž o smoothie mixér a sadu keramických forem

Soutěž o smoothie mixér a sadu keramických forem

Na jaký recept nedáte v rodině dopustit? Na který sáhnete při každé slavnostnější příležitosti? Možná i vy střežíte starou rodinnou kuchařku plnou ručně psaných receptů jako poklad. Představte nám váš tradiční, léty prověřený rodinný recept a zúčastněte se nové soutěže. Jsme v redakci zvědaví, na který recept jste v rodině pyšní. Zasílejte nám fotografie Vašich receptů na polévky, hlavní jídla, pečeně, omáčky, bábovky, cukroví a další dezerty a další pokrmy.

konec: 23.11.2017

Soutěž o mikrovlnnou troubu Amica

Soutěž o mikrovlnnou troubu Amica

Vestavné i volně stojící mikrovlnné trouby Amica tvoří nedílnou součást moderní kuchyně. Snadno ohřejí či ugrilují jakýkoli pokrm a inteligentní funkce rozmrazování navíc umožní přizpůsobit teplotu a dobu přípravy podle váhy a druhu potraviny. Zkuste štěstí a vyhrajte mikrovlnnou troubu v soutěži.

konec: 1.11.2017

Soutěž o třásňový mop značky Vileda

Soutěž o třásňový mop značky Vileda

Podzimní soutěž s Viledou je opět tady a přináší vám možnost vyhrát svou nejlepší novinku v péči o podlahy v podobě 3× Easy Wring & Clean TURBO - set třásňového mopu a kbelíku se šlapacím pedálem. Zapojte se do soutěže o tři TOP mopy letošního roku a zapomeňte na staré způsoby vytírání podlah.

konec: 31.10.2017

Ukončené soutěže