Nacházíte se: soutěže

Soutěž o zapékací hrnec s pečícím víkem značky TITANO

Soutěž o zapékací hrnec s pečícím víkem značky TITANO

Představujeme nádobí TITANO, ručně vyrobené z vysoce kvalitní slitiny ALUTOP, které vyniká několika výhodami. 

Zkuste štěstí v nové soutěži, ve které můžete vyhrát zapékací hrnec se speciálním pečícím víkem.

konec: 30.4.2017

SOUTĚŽ o 13 CEN

SOUTĚŽ o 13 CEN

Stačí jen odpovědět na jednoduchou otázku.

Výherce si sám vybere svoji cenu!

Soutěžit může každý starší 15 let s adresou v ČR či SK.

konec: 1.7.2017

Jarní soutěž o ceny v hodnotě 4.500,-

Jarní soutěž o ceny v hodnotě 4.500,-

Vítám vás u skvělé jarní soutěže o hodnotné ceny v celkové ceně 4.500,-. Pravidla soutěže: 1. Sdílet video na sociálních sítích a dát této stránce: https://www.facebook.com/smirda22/ "to se mi líbí" 2. Do komentáře pod video nebo na FB stránky s touto soutěží napsat "sdílel jsem a soutěžím"3. vyplnit soutěžní formulář níže. Ceny do soutěže budou uvolněny podle počtu zhlédnutí: 5. cena 800+ 4. cena 1.500+ 3. 5.000+ 2. 10.000+ 1. 20.000+ Soutěž platná do 30.4.2017 Soutěže se smí zúčastnit pouze občasné CZ a SVK s bydlištěm na území těchto zemí.
Výhercem se stává ten, který správně odpoví na soutěžní otázky a bude nejblíže v otázce tipovací. Vyhlášení soutěže proběhne v prvním týdnu měsíce května. Výherce bude kontaktován pomocí emailu. Ceny budou rozeslány poštou.

konec: 30.4.2017

Rozdáváme kola

Rozdáváme kola

Slavíme 20 let a rozdáváme kola
Den Braven slaví v Česku a na Slovensku 20 let a rozdává ceny za půl milionu.
Společně hrajeme o 20 horských kol, každé za 20.000,- Kč a hlavní ceny – 2 karbonová kola, každé za 57.000,- Kč.

 

konec: 11.6.2017

Vyhrajte týdenní cyklozájezd do Francie

Vyhrajte týdenní cyklozájezd do Francie

Vyberte správné odpovědi na soutěžní otázky a vyhrajte týdenní cyklozájezd do prosluněné jižní Francie. Poznejte na kole místní vesnice, gastronomii i místa, kam turisté moc nezavítají.

konec: 24.6.2017

Soutěž o NOTEBOOK

Soutěž o NOTEBOOK

CHCEŠ VYHRÁT NOTEBOOK???

Je Ti víc jak 18 let?

Tak se zúčastni a zkus své štěstí ;-)

konec: 27.5.2017

Soutěžte o romantický toaletní stolek za 3 tisíce korun

Soutěžte o romantický toaletní stolek za 3 tisíce korun

Na webové stránce www.toaletni-stolky.cz najdete exkluzivní toaletní stolky ve vintage a Provence stylu v dokonalém provedení a za ceny, které jsou s ohledem na kvalitu zpracování vynikající.

konec: 30.4.2017

Soutěž s FK Dukla Praha o podepsaný dres, VIP vstupenky nebo klubovou šálu

Soutěž s FK Dukla Praha o podepsaný dres, VIP vstupenky nebo klubovou šálu

Prostřednictvím Google formuláře (odkaz naleznete na webu Carbounion Bohemia) nám zašlete odpověď na otázku „Od kterého roku sponzoruje Carbounion fotbalový klub FK Dukla Praha?“ a pak už jen budete trpělivě čekat, zda právě vaše odpověď patří mezi výherní. Podmínkou je, že musí být správná a zároveň 10., 50. nebo 100. v pořadí.

konec: 26.4.2017

Vyhrajte filmový román Zahradnictví!

Vyhrajte filmový román Zahradnictví!

Literární zpracování velkolepé filmové trilogie. „Je to nejosobnější věc, jakou jsem kdy napsal. Vycházel jsem ze vzpomínek svých rodičů na moje prarodiče,“ říká scenárista a autor Petr Jarchovský, který se ve svém Zahradnictví vrací k postavám z hitu Pelíšky. Filmovou trilogii i její literární zpracování můžeme vnímat jako pravdivý příběh konkrétních lidí v převratné historické době mezi lety 1939 a 1959. Rodinnou ságu tvoří tři samostatné, nicméně propojené příběhy Rodinný přítel, Dezertér a Nápadník. Mezi aktéry snadno poznáme odbojáře Jindřicha z kultovních Pelíšků, tentokrát jsou však více v popředí ženy: například autorovu matku sledujeme od jejího narození a válečného dětství až po dospělost, kdy se v padesátých letech v Nápadníkovi stává hlavní hrdinkou. Strhující příběhy plné nečekaných zvratů se odehrávají z velké části v rodinném zahradnictví v Jaroměři a v rovněž rodinném kadeřnickém salonu v Praze.

konec: 5.5.2017

Soutěž o poukaz v hodnotě 500,- Kč na nákup kosmetiky

Soutěž o poukaz v hodnotě 500,- Kč na nákup kosmetiky

Poukaz v hodnotě 500,- Kč na nákup kosmetiky na www.paradivka.cz.

konec: 30.4.2017

Soutěž o hliníkové zahradní křeslo

Soutěž o hliníkové zahradní křeslo

Vyhrajte zahradní křeslo a grilovací sezónu můžete zahájit ve velkém!

konec: 30.4.2017

Vyhrajte CD Poutnící - Zlatá éra!

Vyhrajte CD Poutnící - Zlatá éra!

Rovných 30 let od vydání debutového alba doputovali Poutníci k zásadní kompilaci! Označení sezón 1983-1991 za "zlatou éru" rozhodně nijak nesnižuje předchozí či následující působení kapely, ale vystihuje mimořádnou porci úspěšných písniček z té doby.

Robert Křesťan sestavil toto 2CD jako kombinaci dvou kompletních alb a mohutného počtu bonusů. Alba Poutníci (1987) a Chromí koně (1990) do celkového počtu téměř padesátky skladeb doplňují ukázky z anglicky zpívaných elpíček, závěrečného koncertního "sbohem", ale také na singlech, výběrech a kazetách roztroušené zajímavosti. Mnohé z toho není už velice dlouho ke koupi, leccos se v CD formátu objevuje vůbec poprvé. Nový remastering z původních pásů zaručuje maximální posluchačský zážitek.

konec: 25.4.2017

Vyhrajte knihu Lodní kufr!

Vyhrajte knihu Lodní kufr!

Oblíbený češtinář a vynikající učitel, který ovlivnil několik generací studentů, po celý život schraňoval své texty do lodního kufru. Z jeho pedagogického působení vznikla kniha Cesta do hlubin kantorovy duše (2004, 2016). Nyní, téměř v devadesáti letech, svůj kufr znovu otevřel a vybral z něj vzpomínky na nejzásadnější chvíle svého života. Vrací se ke svému dětství v malé polabské vesničce, popisuje cestu do Prahy za vzděláním a za svým životním snem stát se slavným spisovatelem, navrací se i ke dvěma letům na vojně. Celou knihou se vinou vzpomínky na jeho dvě bývalé manželky a stěžejní část věnuje své současné paní, s níž spoluprožívá radosti i strasti stáří. Chronologický tok vyprávění přerušují dvě intermezza - jedním z nich jsou kratší samizdatové texty odkrývající některé absurdity komunistického režimu, druhé je humorně laděný popis chodu domácnosti jeho dcery Milany a jejích deseti dětí.
 

konec: 27.4.2017

Vyhrajte novou desku skupiny J.A.R.

Vyhrajte novou desku skupiny J.A.R.

Skupina J.A.R. si dala s novým albem načas. Příznivci jedné z nejoriginálnějších českých kapel si museli počkat celých šest let, než její diskografii rozšíří další album. Jeho titul zní Eskalace dobra a vyjde 10. března na CD. Následovat bude i vydání na vinylu.
Člověk je od přírody tvor zvídavý a zajímá ho, jak vlastně věci opravdu fungují. Takového tvora by tedy mohlo zajímat, jak po 28 letech od založení, funguje kapela J.A.R. a zdalipak je možné, aby dokázala své fanoušky a posluchače ještě něčím překvapit. Odpověď je překvapivě jednoduchá - na novém albu Eskalace dobra se to právě stalo. J.A.R.  se prostě rozhodli hodit umění tak trochu za hlavu a našlapat tam pořádný nářez. Překvapivé změny stylu během písní, osobité a lety vyzrálé hlasy všech tří zpěváků, špičkové instrumentální výkony a vynikající produkce uštědřily klasickému funkovému pojetí J.A.R. nový impuls. Jedenáct zbrusu nových skladeb a několik tajných, na obalu neoznačených, bonusů, všechny provede inovativním a jak se patří ironickým a tajemným světem jedné z nejosobitějších skupin.

konec: 30.4.2017

Soutěž o 5 pamětních medailí Vladimíra Menšíka

Soutěž o 5 pamětních medailí Vladimíra Menšíka

Česká mincovna nabízí jedinečnou příležitost ovlivnit, která herecká legenda se objeví na pamětních ražbách, a zároveň vyhrát jednu z 5 stříbrných medailí Vladimíra Menšíka!

konec: 28.4.2017

Soutěž o letní sadu vlasové kosmetiky Cotril Beach a plážové vybavení

Soutěž o letní sadu vlasové kosmetiky Cotril Beach a plážové vybavení

Portál zaměřený na vlasovou péči a vlasovou kosmetiku INHAIR AKADEMIE vyhlašuje dubnovou soutěž o exkluzivní letní sadu Cotril Creative Walk Beach v hodnotě 2494 Kč. 

Principem soutěže je správně odpovědět na tři soutěžní otázky a společně se jménem a příjmením, adresou a telefonním číslem zaslat správné odpovědi na e-mail.

 

konec: 30.4.2017

Ukončené soutěže

SOUTĚŽ o 13 CEN

konec: 30.7.2016

Rozdáváme 30 triček

konec: 28.3.2017

MAESTROVSKÁ VÝMLUVA

konec: 1.11.2015

SOUTĚŽ O KOLONOŽKU

konec: 10.12.2015

Soutěž o plavky Axis

konec: 25.6.2015

SOUTĚŽ o 13 CEN

konec: 31.1.2016

Hledej a vyhraj!

konec: 12.9.2016

Soutěž o NOTEBOOK

konec: 25.2.2017