Nacházíte se: soutěže

Vyhrajte knihu 101 největších alb pop-music!

Vyhrajte knihu 101 největších alb pop-music!

Autor v této knize mapuje moderní hudbu od nástupu rock´ n´rollu až po významné jevy posledních let (Björk, Radiohead). Činí tak ojedinělým způsobem: nikoli podle žánrů, ale podle těch alb, která se stala mezníky, která sehrála ve vývoji populární hudby klíčovou úlohu a posunula dění dál. Kromě podrobnějšího popisu alba zde najdeme krátký portrét interpretů a jejich další doporučená díla.

konec: 30.5.2017

Vyhrajte knihu Neviditelná města

Vyhrajte knihu Neviditelná města

Ve slavné knize Itala Calvina Neviditelná města vypráví Marco Polo na dvoře Kublaj chána postupně o městech, nazvaných exotickými ženskými jmény; vypráví o místech, která navštívil, i těch imaginárních, která nejsou na žádné mapě. Přesně odměřenými slovy popisuje krajiny a města, jejichž znaky a tvary, věže, mosty, domy, ulice jsou nám povědomé, jako by zhmotňovaly naše zkušenosti, poznatky a sny. V Markově podání jsou všechna města variantou téhož modelu - jeho rodných Benátek. Jejich podoba je neomezená, může mít tolik odlišných tváří, kolik jich má sám život ve svém trvání, zániku i věčné obnově. Calvino rozkládá představu prapůvodního města na jedenáct motivů, které navzájem kombinuje a začleňuje do komplexní struktury, jež má odrážet půdorys labyrintu současného světa.
 

konec: 4.6.2017

Vyhraje CD Jonáš a tingltangl od pánů Suchého a Šlitra!

Vyhraje CD Jonáš a tingltangl od pánů Suchého a Šlitra!

Když v roce 1962 zazněla poprvé v divadle Semafor píseň Vyvěste fangle na tingltangle, protože Jonáš už je tu… zrodila se nejslavnější divadelní postava Jiřího Suchého a z Jiřího Šlitra se stal jeho herecký partner. Ve slavném představení Jonáš a tingltangl se totiž zrodila dvojice Suchý & Šlitr. Když po dvě stě padesáti úspěšných reprízách Semafor hru stáhl z repertoáru, podepisovali lidé petici za její obnovení. Proto vzniklo v roce 1969 volné pokračování s názvem Jonáš a doktor Matrace. Většina písniček z obou představení zlidověla a začala žít svým vlastním životem. Jejich studiové nahrávky nyní vycházejí na slavnostním LP a současně i na CD.

konec: 9.6.2017

Vyhrajte zahradní naviják na hadici nebo svítící dlažbu s Nejlevnejsitzb.cz!

Vyhrajte zahradní naviják na hadici nebo svítící dlažbu s Nejlevnejsitzb.cz!

Ceny do soutěže věnoval Internetový obchod www.nejlevnejsiTZB.cz  (Voda – Sanita – Topení – Elektro – Zahrada). Váš pomocník zejména pro Váš dům a zahradu. Nabízíme Vám kvalitní zboží od renomovaných výrobců za jedinečné ceny.

V ČR rovněž distribuujeme:

Na požádání Vám zpracujeme individuální cenovou nabídku a rádi Vám pomůžeme s výběrem optimálního zařízení. Poradíme Vám s harmonogramem, technologickým postupem, příp. pro Vás v rámci Prahy či Středních Čech zajistíme projektovou dokumentaci, realizaci, či stavební dohled. Více se dozvíte na www.kgmtrade.cz .

Zhotovujeme také průkazy energetické náročnosti budov (PENB), více informací naleznete na www.kgm-penb.cz

konec: 10.6.2017

Vyhrajte první sólovou desku Petra Muka ve speciální 2CD edici!

Vyhrajte první sólovou desku Petra Muka ve speciální 2CD edici!

etr Muk, jeden z nejvýraznějších zpěváků, skladatelů a textařů domácí popové scény, vydal přesně před dvaceti lety svoje první sólové, eponymní, album. K jubileu vychází jeho reedice ve 2CD podobě s 12 bonusy. Původní album Petr Muk bylo digitálně remasterováno, dostalo speciální obal doplněný o neznámé fotografie,  důležité vzpomínky a zasvěcený slevenote dlouholetého Mukova spolupracovníka a přítele Karla Deniše. „Chcete-li skutečně poznat a pochopit Petra Muka jako muzikanta i člověka, bez jeho prvotiny to není možné. Pokud snad zestárly některé tehdy módní elektronické zvuky, pak jím zpívaná slova stále platí. Nejvíc tam, kde se urputnou prací podařilo najít vytouženě masivní, několika vrstvami kytar definovaný sound, vzorně sloužící poslání songů,“ vysvětluje Deniš. 
Bonusový disk „Předtím… a potom“ zahrnuje nahrávky bezprostředně předcházející sólovému debutu, materiál pro samotné album a nahrávky vydání alba následující. Nebylo možné opomenout výrazné hity Shalomu vydané pouze na kompilaci Dekáda, které ukončovaly existenci tohoto výjimečného projektu, Stín katedrál a Šeptám. Stěžejní část pak tvoří demosnímky k albu, někdy ještě s odlišnými názvy, než jaké písně nakonec dostaly, v (ne)čekaně vysoké kvalitě. Loď ke hvězdám, jeden z hlavních hitů alba, zde vychází v singlové, tzv. kappa verzi. Na závěr jsou zařazeny písně z období po vydání alba: duet s Bárou Basikovou O lidech a skladba Láska tíží, obě původně vydané na speciálním albu Vánoční hvězdy.

konec: 10.6.2017

Vyhrajte skvělou detektivku!

Vyhrajte skvělou detektivku!

"Nejlepší krimi roku. Kniha, kterou neodložíte." Stephen King. V polovině devadesátých let byl Billy Graves jedním ze skupiny policistů zvyklých čelit zločinu v Jižním Bronxu podle hesla "účel světí prostředky". Poté co mu vyhlídky na postup pokazilo neúmyslné postřelení desetiletého chlapce, pracuje dnes jako seržant v manhattanské noční hlídce připravující podklady pro vyšetřovatele v denní službě. Když se ukáže, že zavražděný muž, ke kterému je Billy jednoho rána povolán na nádraží Penn Station, byl kdysi sám podezřelým v nevyřešeném případu brutální vraždy dítěte, Billy se rozhodne obnovit spojení se starými kolegy, kteří mezitím řady policie opustili. V tu chvíli ještě netuší, že návrat do problematické minulosti se promění v dosud nejtěžší zkoušku jeho profesní dráhy a že jeho rodina bude zanedlouho čelit dalšímu, zcela nečekanému ohrožení.

konec: 14.6.2017

SOUTĚŽ o 13 CEN

SOUTĚŽ o 13 CEN

Stačí jen odpovědět na jednoduchou otázku.

Výherce si sám vybere svoji cenu!

Soutěžit může každý starší 15 let s adresou v ČR či SK.

konec: 1.7.2017

Rozdáváme kola

Rozdáváme kola

Slavíme 20 let a rozdáváme kola
Den Braven slaví v Česku a na Slovensku 20 let a rozdává ceny za půl milionu.
Společně hrajeme o 20 horských kol, každé za 20.000,- Kč a hlavní ceny – 2 karbonová kola, každé za 57.000,- Kč.

 

konec: 11.6.2017

Vyhrajte týdenní cyklozájezd do Francie

Vyhrajte týdenní cyklozájezd do Francie

Vyberte správné odpovědi na soutěžní otázky a vyhrajte týdenní cyklozájezd do prosluněné jižní Francie. Poznejte na kole místní vesnice, gastronomii i místa, kam turisté moc nezavítají.

konec: 24.6.2017

Soutěž o setkání s Pelém

Soutěž o setkání s Pelém

Značka Snickers se spojila s největší fotbalovou legendou všech dob v rámci nové kampaně „Hraj jako Pelé“, díky níž se tři Češi budou moct s touto jedinečnou osobností setkat v Barceloně, a dokonce si pod dohledem proslulé sportovní ikony zatrénovat. Stačí se od 24. 4. do 18. 6. zapojit do soutěže a přispět na www.snickers.cz videem nebo fotkou na téma nejlepší fotbalový trik právě ve stylu Pelého.

konec: 18.6.2017

Soutěžte s námi o tlakové postřikovače

Soutěžte s námi o tlakové postřikovače

Na začátek sezóny jsme pro Vás připravili krátkou soutěž. Stačí správně zodpovědět otázku a splnit soutěžní úkol a můžete zdarma získat jeden ze tří tlakových postřikovačů Gloria Hobby 100! Ruční postřikovač Gloria Hobby 100 je vyroben pro všestranné využití v domácnosti nebo zahradě. Postřikovač je vyroben z kvalitního pevného plastu s dobrou stabilitou. Ergonomická rukojeť zajišťuje postřikovači jeho pohodlné držení při aplikaci. Plastová nádoba postřikovače má měrku se stupnicí, kde přehledně zjistíte stav náplně.

konec: 31.5.2017

Voucher za 2000,- na luxusní tao masáž

Voucher za 2000,- na luxusní tao masáž

 Jste žena a je Vám minimálně 15 let, pošlete vlastní svoji fotografii na téma MISS & MISSIS JARA. Poslat můžete více fotografií. 

konec: 31.5.2017

Soutěž o poukaz na nákup kontaktních čoček v hodnotě 1000 Kč

Soutěž o poukaz na nákup kontaktních čoček v hodnotě 1000 Kč

• Vyhrajte 1000 Kč na nákup v e-shopu cocky-kontaktni.cz.
• Do soutěže se může přihlásit každý zadáním své e-mailové adresy.
• E-mailovou adresu lze do každého kola soutěže registrovat pouze jednou.
• Výherce tohoto kola soutěže bude vylosován 31. 5. 2017.
• Výherce musí reagovat na oznámení výhry do sedmi dnů od jejího doručení. Pokud výherce neodpoví, proběhne nové losování.

konec: 31.5.2017

Soutěž o balíček kosmetiky Astrid

Soutěž o balíček kosmetiky Astrid

Zkuste své štěstí v soutěži o balíček pečující kosmetiky Astrid.

konec: 31.5.2017

Vyhraj hodnotné ceny nebo pobyt s českým hokejovým týmem

Vyhraj hodnotné ceny nebo pobyt s českým hokejovým týmem

Pro fanoušky českého hokejového týmu jsme připravili soutěž o hodnotné ceny

Rád fandíš? Chceš vyhrát hodnotné ceny a být taky zlatý?

Pokud ano, tak právě pro tebe jsme připravili skvělou soutěž s českým hokejovým týmem.

Pro všechny soutěžící je připraven návod jak hrát a podrobná pravidla na internetové stránce ZlatyHoši.cz

konec: 30.5.2017

Májová soutěž o barvící masku na vlasy MedaVita CHOICE

Májová soutěž o barvící masku na vlasy MedaVita CHOICE

Portál zaměřený na vlasovou péči a vlasovou kosmetiku INHAIR AKADEMIE vyhlašuje májovou soutěž o vyživující a barvící masku MedaVita CHOICE v hodnotě 486 Kč. MedaVita Choice barvící a vyživující maska nejenže vlasy tónuje, ale zároveň jim dodává lesk, sílu a hebkost. Intenzivní barevné pigmenty doplňují barvu a perfektně tónují. Maska Choice zachovává vlasy vzdušné, hebké a plné života. Odstín barvící masky MedaVita CHOICE si vybere výherce v závislosti na svých preferencích a momentálních skladových zásobách. 

Principem soutěže je správně odpovědět na tři soutěžní otázky a společně se jménem a příjmením, adresou a telefonním číslem zaslat správné odpovědi na e-mail.

konec: 31.5.2017

Soutěžte o praktickou balkonovou sestavu pro dvě osoby

Soutěžte o praktickou balkonovou sestavu pro dvě osoby

Chcete si dopřát jednoduché, ale pohodlné posezení na své terase či balkonu? Řešíte rozměry, úsporu místa a prostor pro skladovatelnost nábytku? Každý si zaslouží svou chvilku relaxace, a tak pro letošní sezónu zkuste příjemnou změnu… skládací balkonovou sestavu pro dvě osoby.

konec: 31.5.2017

Soutěž o balíček kosmetiky Oriflame

Soutěž o balíček kosmetiky Oriflame

Pořádá e-shop Pavouček dětem

konec: 31.5.2017

Soutěž o dětský kostým Berušky

Soutěž o dětský kostým Berušky

Soutěž pořádá e-shop Netshop007

konec: 31.5.2017

Soutěž o tričko se Spidermanem

Soutěž o tričko se Spidermanem

Soutěž pořádá e-shop Pavouček dětem

konec: 31.5.2017

Soutěž o speciální čistič, který rychle a důkladně vyčistí vozidlo od zbytků hmyzu

Soutěž o speciální čistič, který rychle a důkladně vyčistí vozidlo od zbytků hmyzu

Vyhrajte speciální čisticí sprej na odstranění hmyzu

konec: 30.5.2017

Léto s Kutilem

Léto s Kutilem

Užijte si i vy letošní sezonu s novou výbavou. Stačí, když správně zodpovíte 3 jednoduché otázky a budete mezi vylosovanými výherci. Soutěž trvá od 17. 5. do 20. 6. 2017.

konec: 20.6.2017

Soutěž o slevu 100 000 Kč na kuchyně

Soutěž o slevu 100 000 Kč na kuchyně
Plánujete si pořídit novou kuchyni nebo už ji od nás máte? Pro všechny, kteří si od 1. ledna do 31. října 2017 koupí nebo již koupili novou kuchyni od gorenje, máme skvělou šanci zúčastnit se soutěže a získat slevu 100 000 Kč z ceny zakoupené kuchyně. Další dva ocenění získají malé domácí spotřebiče v celkově hodnotě 18 980 Kč.
konec: 31.10.2017

Soutěž o designový náhrdelník.

Soutěž o designový náhrdelník.

Soutěž o designový náhrdelník. Napiš k příspěvku na FB stránce MODART (fb.com/modart.cz) tvůj tip kolik váží v gramech náhrdelník na obrázku, dej stránce MODART a tomuto příspěvku "to se mi líbí" a pokud chceš zvýšit svou šanci, tak tento příspěvek i sdílej. 31. května ukážeme fotku přímo z váhy a nejpřesnější tip odměníme tímto náhrdelníkem.  Přejeme všem hodně štěstí!MODART.cz

konec: 31.5.2017

Soutěž o mluvící panenku, sedací vak a voucher na nákup dětského nábytku

Soutěž o mluvící panenku, sedací vak a voucher na nákup dětského nábytku

U příležitosti Mezinárodního dne dětí vyhlašujeme novou soutěž Moje nejmilejší hračka. Pošlete nám fotografii vaší nejmilejší hračky, hlasujte a vyhrajte.

konec: 12.6.2017

Soutěž o 3 kusy samozavlažovacích polštářků Hydrobox®

Soutěž o 3 kusy samozavlažovacích polštářků Hydrobox®

Samozavlažovací polštářek Hydrobox® je umístěn na dně květináče nebo v zemině pod rostlinou a vstřebává vodu, která se v půdě nachází a ukládá ji v blízkosti kořenů. Díky tomu kořenový systém nezávisle může vstřebávat vodu v optimálním množství a době, která je nejvhodnější pro správný vývoj rostliny. Tím Hydrobox® prodlužuje dobu mezi zaléváním, snižuje spotřebu vody až o 50 % a zlepšuje rozvoj kořenového systému.

konec: 18.6.2017

Soutěž o bezdrátovou žehličku Russell Hobbs

Soutěž o bezdrátovou žehličku Russell Hobbs

Neusmálo se na vás štěstí v předchozích soutěžích o produkty značky Russell Hobbs? Tak zatočte kolem osudu znovu a zapojte se do další soutěže - tentokrát o bezdrátovou žehličku Supreme Steam, kterou mohou vyhrát 3 z vás!

konec: 15.6.2017

Vyhrajte poukaz na proměnu vizáže a svěřte se do rukou profesionálů

Vyhrajte poukaz na proměnu vizáže a svěřte se do rukou profesionálů

Každá žena chce být krásná. Chce se cítit dobře, líbit se sama sobě i svému okolí a hýřit zdravým sebevědomím. Za ženskou krásou stojí nejen vhodně zvolený účes, ale i správné líčení - kombinace obojího pak dokáže nevídaná kouzla. Nyní máte příležitost svěřit se do rukou zkušených profesionálů, kteří svému řemeslu skutečně rozumí. Zapojte se do soutěže o proměnu vizáže s probeauty.cz, v této soutěži vyhrává každý!

konec: 13.6.2017

Soutěž o bižuterii

Soutěž o bižuterii

Soutěžní otázka zní

Jaký nejdražší produkt se nachází v našem obchodě

konec: 31.5.2017

Vyhrajte až 3000 Kč diskutováním na webu

Vyhrajte až 3000 Kč diskutováním na webu

Diskuzní fórum Vševěd.info odmění částkou až 3000 Kč každého ze 3 výherců, každý z výherců si odnese částku, která přímo odpovídá jeho aktivitě na fóru. Aktivitou na fóru se získávají body, po ukončení soutěže budou 3 nejaktivnějším uživatelům body převedeny na výhru v poměru 1:1 tj. 1 bod = 1 Kč. Bodový stav jednotlivých uživatelů je zobrazován při průběhu soutěže v žebříčku, takže každý uživatel ví přesně jak si průběžně stojí vůči ostatním.

konec: 21.6.2017

SOUTĚŽ o CD Taylor Swift - 1989!

SOUTĚŽ o CD Taylor Swift - 1989!

Opět můžete hrát o zajímavou cenu. Tentokrát jsme si pro vás připravili album „1989“ od Taylor Swift. Soutěž je již spuštěna a vy už nyní můžete zkoušet své štěstí u nás na facebooku.

Jak se zůčastnit a vyhrát?

Je to jednoduché, stačí zajít na naše facebookové stránky, dát nám lajk a začít nás odebírat. Poté dáte like této fotce a zároveň začnete sdílet tento příspěvěk na svém profilu na facebooku. Posledním úkolem je do komentářů napsat, která píseň se vám od Taylor Swift z alba "1989" nejvíce líbí a proč.

Do kdy můžete soutěžit?

Soutěžit můžete do 4. 6. 2017. Výherce oznámíme ihned den poté.

konec: 4.6.2017

Soutěž o designové puzzle pro děti

Soutěž o designové puzzle pro děti

Zasoutěžte si o puzzle dovezené ze Stockholmu. 

konec: 31.5.2017

Ukončené soutěže

Vyhrajte slovník!

konec: 30.6.2004

Podzim mi sluší!

konec: 13.10.2010