HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > SOUTĚŽ o tři dárková balení GOODWAYS

SOUTĚŽ o tři dárková balení GOODWAYS

20.11.2020 - 20.12.2020

SOUTĚŽ o tři dárková balení GOODWAYS

Termín soutěže 20. 11. – 20. 12. 2020 

GoodwaysV době založení GoodWays se v České republice ještě tolik nemluvilo o udržitelném způsobu života a o nutnosti nahrazovat jednorázové plastové výrobky těmi znovupoužitelnými jako nyní. My jsme se to rozhodli změnit, přispět svým dílem a snížit závislost světa na plastových lahvích a jiných jednorázových výrobcích.

GoodGlass je krásná designová lahev, kterou chce mít každý s sebou a tím se přirozeně chová více udržitelně, nekupuje zbytečné plastové lahve s vodou či kelímky s limonádou. Není nic jednoduššího, než požádat o drink do vlastní lahve!

Zároveň s našimi produkty se tedy snažíme šířit i myšlenku znovupoužitelnosti a bezodpadovosti. Proto nyní zařazujeme další produkty, které nahrazují jednorázové plastové výrobky, abychom motivovali k žití života s menším množstvím odpadu. Aktuálně již najdete v naší nabídce například bambusová brčka či příbory, aktivní uhlí na čištění vody, šité produkty na bezobalové nakupování, kapsičky na svačinu, směsi čajů a koření a plánujeme další a další produkty.

 

 

Good Glass

 


Chcete-li vyhrát

tři dárková balení GOODWAYS,

odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a

staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí  
FacebookuTwitteru či Instagramu.


Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 4,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 1 soutěžících

Co můžete vyhrát

tři dárková balení GOODWAYS

Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV