HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěž o knihu Co v učebnicích nebývá aneb Čeští panovníci, jak je (možná) neznáte

Soutěž o knihu Co v učebnicích nebývá aneb Čeští panovníci, jak je (možná) neznáte

2.6.2016 - 26.6.2016

Soutěž o knihu Co v učebnicích nebývá aneb Čeští panovníci, jak je (možná) neznáte

Zodpovězte soutěžní otázku a vyhrajte knihu Co v učebnicích nebývá aneb Čeští panovníci, jak je (možná) neznáte v hodnotě 269 Kč! (věnovalo nakladatelství Motto)

Jak žili čeští panovníci, knížata a králové, kteří vládli v naší zemi do roku 1526? Jací to byli lidé? Jaký byl jejich způsob života, podle čeho se rozhodovali, kdo vedl jejich kroky?

Víte, že mocný panovník Sámo měl 37 dětí? Že postřižiny byly původně pohanský svátek zkrácení vlasů? Že už kníže Svatopluk měl na Velehradě skleněná okna? Že až do 12. století fungovalo na českém území otroctví? Že kníže Jaromír strávil 20 let ve vězení? Že kníže Oldřich zemřel při hostině? Že král Vladislav I. vyhrál bitvu díky těstu? Že Karel IV. se původně jmenoval Václav?


Vyhrává soutěžící, který správně zodpoví soutěžní otázku a nejvíc se svým tipem přiblíží skutečnému počtu soutěžících. V případě shodného tipu rozhoduje, který ze soutěžících odeslal svou odpověď dříve.

Podmínkou pro zaslání ceny výherci je vyplnění adresy a e-mailu v profilu návštěvníka. Hráč může cenu ze soutěže získat pouze jednou.

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících

Co můžete vyhrát

Kniha "Co v učebnicích nebývá aneb Čeští panovníci, jak je (možná) neznáte"

Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV