Bezstarostná jízda
Bezstarostná jízda

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěž o šest audioknižních detektivek

Soutěž o šest audioknižních detektivek

28.3.2016 - 3.4.2016

Soutěž o šest audioknižních detektivek

Naposlech.cz připravuje každý týden soutěže o audioknihy. Vyhrát je není těžké – stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít štěstí při slosování.

V tomto týdnu vyhraje šest z vás detektivku ze série švédské spisovatelky Asy Larsson s hlavní hrdinkou Rebeckou Martinssonovou. Sluneční bouři jako audioknihu v režii Jitky Škápíkové čte Jana Stryková.

Rebecka Martinssonová se po letech vrací do svého rodného městečka Kiruny kdesi za polárním kruhem. Kdysi musela toto místo za dramatických okolností opustit a odejít do Stockholmu, kde pracuje jako daňová poradkyně. Nyní se vrací zpět, aby pomohla své dávné přítelkyni Sanně, jejíž bratr byl hrůzným způsobem zavražděn a rituálně zmrzačen v kostele náboženského společenství, které kdysi založil. Aby očistila Sannu od podezření, jež na ni padlo, musí se Rebecka při hledání vraha vypořádat nejen s policejními postupy, ale je nucena čelit i dohadům kolujícím uvnitř uzavřené a vyděšené komunity. Bude muset zapátrat hluboko ve své paměti a ve svém svědomí, aby se postavila čelem k temnému tajemství, které za sebou v Kiruně zanechala a které je ukryto pod rouškou všeobecného mlčení.
 
Ze správných odpovědí losujeme celkem šest výherců – tři, kteří si jako cenu vyžádali mp3 ke stažení z Audiolibrix a tři, kteří zvolili CD. A jak už je zvykem, výherci, který je zároveň naším fanouškem na Facebooku, pošleme audioknihu navíc! Soutěž končí v neděli 3. 4. 2016.

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících

Co můžete vyhrát

3 audioknihy Sluneční bouře na CD, 3 audioknihy Sluneční bouře ke stažení

Zavřít ×

PVZP0611 soutezozajezd 2019