HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Vyhrajte audioknihu P.S. v podání Ani Geislerové

Vyhrajte audioknihu P.S. v podání Ani Geislerové

24.2.2016 - 28.2.2016

Vyhrajte audioknihu P.S. v podání Ani Geislerové

Naposlech.cz připravuje každý týden soutěže o audioknihy. Vyhrát je není těžké – stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít štěstí při slosování.

Tento týden můžete soutěžit o zvukovou podobu deníkových zápisů Ani Geislerové P.S., kterou před Vánoci vydal Supraphon. Audiokniha vyšla společně s knižní předlohou a obě se staly prodejním hitem.

Deníkové zápisky populární herečky Ani Geislerové zachycují všední život i záblesky střeženého soukromí. V pěti podivuhodných letech, jejichž datace není úplně jistá, se mísí humor s melancholií, zamilování s rozchody a naprostá upřímnost s potřebou nic nevyzradit. Autorka se svým vtipným, osobitým stylem často dotýká základních věcí, jako je rodina, láska nebo dětství, a zve čtenáře, aby se na cestu vydal s ní.

Pro účast v soutěži stačí zodpovědět jedinou otázku, k níž nápovědu lehce naleznete na stránkách naposlech.cz. Ze správných odpovědí losujeme jednoho výherce. A stále platí, že naši fanoušci na Facebooku získávají ke své výhře ještě audioknihu navíc! Staňte se tedy i vy fanouškem na facebook.com/naposlech a znásobte svou výhru.

Soutěž končí v neděli 28. 2. 2016. Přejeme mnoho štěstí!

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 4,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 1 soutěžících

Co můžete vyhrát

audiokniha P.S. na CD

Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV