HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěž o audioknihu Příběhy památných stromů

Soutěž o audioknihu Příběhy památných stromů

4.2.2016 - 7.2.2016

Soutěž o audioknihu Příběhy památných stromů

Naposlech.cz připravuje každý týden soutěže o audioknihy. Vyhrát je není těžké – stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít štěstí při slosování.

V prvním únorovém týdnu máte možnost vyhrát soubor devíti vyprávění o památných stromech v podání známých českých herců. Z pramenů historických i současných vám mohou číst Barbora Hrzánová, Jan Vlasák, Josef Somr, Jiří Lábus a další.

„Na počátku bylo slovo...“A kdo jiný, než člověk zabývající se psaním, by měl souhlasit. Jenže – není slovo jako slovo... O tom jsem se sama přesvědčila, když při nahrávání pověstí jsem tiše poslouchala slova mnou před časem poskládaná do příběhů, slova, o kterých jsem si myslela, že je znám a že mě poslouchají. Ta slova byla známá – a přece jiná. Prostě - jako zázrakem se proměnila. Proměnila a začala si žít. Text s mými slovy vzali do práce ti, kteří si s nimi porozuměli, půjčili jim svůj hlas a moje slova náhle dostávala sytější barvu, jinou naléhavost, plastičnost, ale i něhu a hloubku.

Pro účast v soutěži stačí zodpovědět jedinou otázku, k níž nápovědu lehce naleznete na stránkách naposlech.cz. Ze správných odpovědí losujeme jednoho výherce. A stále platí, že naši fanoušci na Facebooku získávají ke své výhře ještě audioknihu navíc! Staňte se tedy i vy fanouškem na facebook.com/naposlech a znásobte svou výhru.

Soutěž končí v neděli 7. 2. 2015. Přejeme mnoho štěstí!

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 4,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 1 soutěžících

Co můžete vyhrát

audiokniha Příběhy památných stromů na CD

Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV