HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěž o audioknihu Nezbedníci

Soutěž o audioknihu Nezbedníci

25.1.2016 - 31.1.2016

Soutěž o audioknihu Nezbedníci

Naposlech.cz připravuje každý týden soutěže o audioknihy. Vyhrát je není těžké – stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít štěstí při slosování.

Tentokrát máme něco pro děti – audioknihu Martiny Drijverové Nezbedníci. Načetla ji Lenka Vlasáková s manželem Janem Dolanským a synem Maximiliánem. Více než hodinovou nahrávku v režii Jindřišky Novákové vydal loni Albatros.

Poslechněte si vtipné příběhy o malých rošťácích! Hrdinou každého krátkého vyprávění je malý rošťák, který si buď děsně vymýšlí, nebo šplhá do výšek, neumí se chovat, okusuje tužky, neustále žvýká či provádí jiné nepravosti. Vtipná, nápaditá i trochu strašidelná vyprávění potěší a pobaví malé čtenáře.

Pro účast v soutěži stačí zodpovědět jedinou otázku, k níž nápovědu lehce naleznete na stránkách naposlech.cz. Ze správných odpovědí losujeme jednoho výherce. A stále platí, že naši fanoušci na Facebooku získávají ke své výhře ještě audioknihu navíc! Staňte se tedy i vy fanouškem na facebook.com/naposlech a znásobte svou výhru.

Soutěž končí v neděli 31. 1. 2015. Přejeme mnoho štěstí!

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 4,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 1 soutěžících

Co můžete vyhrát

audiokniha Nezbedníci na CD

Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV