HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Vyhrajte audioknihu Jo Nesbo: Policie

Vyhrajte audioknihu Jo Nesbo: Policie

16.11.2015 - 25.11.2015

Vyhrajte audioknihu Jo Nesbo: Policie

Naposlech.cz připravuje každý týden soutěže o audioknihy. Vyhrát je není těžké – stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít štěstí při slosování.

V týdnu do 22.11. děláme radost všem příznivcům kvalitní severské krimi z pera slavného Joa Nesboho. V soutěži o CD s audioknihou mohou vyhrát poslední ze série případů detektiva Harryho Holea, Policii v podání Hynka Čermáka.

„Jak říkával Harry, sériový vrah je jako bílá velryba. A sériový vrah policistů je bílá velryba s růžovými puntíky. Nenajdeš dva takové.“

Na místech, kde byli v minulosti spáchány dosud neobjasněné zločiny, jsou nalezeni mrtví jejich vyšetřovatelé, kteří byli zavražděni stejným způsobem jako původní oběti. Ve speciálním týmu se scházejí samí „staří známí“: Beáta Lonnová, Katrine Brattová, Bjorn Holm a psycholog Stale Aune. Ale někdo jim chybí... V nemocničním pokoji kdesi v Oslu zatím oddychuje těžce raněný pacient v kómatu, jehož přísně tajnou identitu nezná ani neustále přítomná stráž.

Pro účast v soutěži stačí zodpovědět jednoduchou otázku, vyplnit své kontaktní údaje, abychom vás mohli uvědomit o výhře, a mít štěstí při losování. Naši fanoušci na Facebooku získávají ke své výhře ještě audioknihu navíc! Sledujte tedy audioknižní dění na facebook.com/naposlech a znásobte tak svou případnou výhru.

Soutěž končí v neděli 22. 11. 2015. Přejeme mnoho štěstí!

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 1 soutěžících

Co můžete vyhrát

audiokniha Jo Nesbo: Policie na mp3CD

Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV