HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěž o tři audioknihy Želary

Soutěž o tři audioknihy Želary

9.11.2015 - 15.11.2015

Soutěž o tři audioknihy Želary

Naposlech.cz připravuje každý týden soutěže o audioknihy. Vyhrát je není těžké – stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít štěstí při slosování.

Až do neděle 15.11. mají tři z vás možnost vyhrát audioknihu Želary – Jozova Hanule, kterou v rámci Velkého audioknižního čtvrtku vydalo AudioStory. Více než čtyřhodinové četby se v režii Jindřišky Novákové citlivě ujala herečka Lenka Vlasáková.

V centru dění novely Jozova Hanule odehrávající se za německé okupace naší republiky je lékařka Eliška. Spolu se svým kamarádem Slávkem a ženatým milencem Richardem se zapojila do odbojové činnosti. Ta je však brzy odhalena a Richard emigruje. Slávek Elišku varuje před nebezpečím, které jí teď hrozí a přesvědčí ji k odchodu z města. Jejím budoucím domovem se má stát vesnice Želary na moravském Slovácku a jejím manželem prostý, nevzdělaný dřevorubec Joza, pacient, jemuž darováním své krve v nemocnici zachránila život. Eliška je donucena změnit identitu a přijmout nové jméno – Hana...

Pro účast v soutěži stačí zodpovědět jednoduchou otázku, vyplnit své kontaktní údaje, abychom vás mohli uvědomit o výhře, a mít štěstí při losování. Naši fanoušci na Facebooku získávají ke své výhře ještě audioknihu navíc! Sledujte tedy audioknižní dění na facebook.com/naposlech a znásobte tak svou případnou výhru.

Soutěž končí v neděli 15. 11. 2015. Přejeme mnoho štěstí!

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících

Co můžete vyhrát

3x audiokniha Želary - Jozova Hanule

Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV