HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěž o audioknihu Sběratel kostí

Soutěž o audioknihu Sběratel kostí

7.9.2015 - 13.9.2015

Soutěž o audioknihu Sběratel kostí

S naposlech.cz můžete každý týden soutěžit o audioknižní ceny. Stačí zodpovědět jednoduchou otázku, k níž nápovědu můžete najít na našich stránkách.

Milovníkům audioknižního napětí nabízíme v tomto týdnu možnost vyhrát audioknihu Sběratel kostí ve skvělém podání Jana Vondráčka. A to, jak je v soutěžích naposlech.cz obvyklé, na fyzickém CD, na jehož grafické podobě si vydavatelství OneHotBook dalo obzvláště záležet.

První kniha Sběratel kostí z bestsellerové série s Lincolnem Rhymem amerického spisovatele Jefferyho Deavera vychází jako audiokniha v podání herce Jana Vondráčka, jehož hlas znají příznivci detektivek také ze seriálu Mentalista, v kterém dabuje titulní postavu. Zvukové zpracování čerpá z nejnovějšího revidované edice románu nakladatelství Domino, které přepracovaný překlad aktuálně znovu vydalo.

Nahrávku doprovází původní hudba, v níž melancholickou náladu, vytvářenou tóny piana doprovázeného místy kytarou či znepokojivými ozvuky, obměňují „rockovější“ pasáže, které naznačují, že honička na sériového vraha bude dynamická a drsná.

Získejte tuto poutavou krimi v audioknižním provedení. Stačí zodpovědět jedinou otázku, k níž nápovědu najdete na stránkách naposlech.cz, ponechat nám své kontaktní údaje, abychom vás mohli uvědomit o výhře, a mít štěstí při losování.

A nezapomeňte: naši fanoušci na Facebooku jsou zvýhodněni – ke své výhře dostanou audioknihu navíc! Pokud tedy ještě nesledujete audioknižní dění na facebook.com/naposlech, můžete to napravit a znásobit tak svou případnou výhru.

Soutěž končí v neděli 13. 9. 2015. Přejeme mnoho štěstí!

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 4,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 2 soutěžících

Co můžete vyhrát

audiokniha Sběratel kostí

Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV