Bezstarostná jízda
Bezstarostná jízda

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěž o audioknihu Příběh kriminálního rady

Soutěž o audioknihu Příběh kriminálního rady

9.8.2015 - 16.8.2015

Soutěž o audioknihu Příběh kriminálního rady

S naposlech.cz můžete každý týden soutěžit o audioknižní ceny. Stačí zodpovědět jednoduchou otázku, k níž nápovědu můžete najít na našich stránkách.

Tentokrát můžete soutěžit o detektivní horor Příběh kriminálního rady, který na jednum mp3CD vydal před nedávnem Radioservis. Pozoruhodné drama v interpretaci Jana Hartla můžete poslouchat 6 hodin a 17 minut.

Psychologický román Příběh kriminálního rady se odehrává v jakémsi evropském hlavním městě a v jeho okolí, kde jsou zákeřně vražděny děti. Námětem je ale také vztah despotického kriminálního rady a jeho plachého, sotva dospělého syna Viktora. Čtenářská pozornost je do poslední chvíle jako by odváděna či rozptylována vnitřními úvahami syna o vztahu k otci, z jehož dohledu se snaží vymanit, o pokrevní závislosti, která může vést až k destruktivním pocitům a činům. Děj může být podobenstvím o těžkostech dospívání a touze „odtrhnout“ se z rodičovského dozoru, ale zároveň je mrazivým a napínavým pátráním po pravém původci zločinu. V metaforické rovině je úvahou o příčinách viny a důsledcích trestu.

A podobně jako každý týden, máte i tentokrát možnost audioknihu vyhrát. Stačí zodpovědět jednu otázku, k níž nápovědu najdete na stránkách naposlech.cz, ponechat nám své kontaktní údaje, abychom vás mohli uvědomit o případné výhře, a mít štěstí při losování. Naši fanoušci na Facebooku jsou zvýhodněni – ke své výhře dostanou ještě jednu audioknihu navíc! Pokud tedy ještě nesledujete audioknižní dění na facebook.com/naposlech, můžete to napravit a znásobit tak svou případnou výhru.

Soutěž končí v neděli 16. 8. 2015. Přejeme mnoho štěstí.

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících

Co můžete vyhrát

audiokniha Příběh kriminálního rady

Zavřít ×

PVZP0611 soutezozajezd 2019