HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > PRODLOUŽENO! Soutěž o dvě audioknihy Zabijáci

PRODLOUŽENO! Soutěž o dvě audioknihy Zabijáci

1.8.2015 - 9.8.2015

PRODLOUŽENO! Soutěž o dvě audioknihy Zabijáci

S naposlech.cz můžete soutěžit o audioknižní ceny. Stačí zodpovědět jednoduchou otázku, k níž nápovědu můžete najít na našich stránkách. Významným pomocníkem vám jistě bude audioknižní průvodce.

Druhý díl úspěšné detektivní řady dánského spisovatele Jussiho Adlera-Olsena o oddělení Q, zabývajícím se nevyřešenými či odloženými případy, vyšel jako audiokniha Zabijáci v podání Igora Bareše.

„Hned v úvodní scéně prologu se Igor Bareš projeví jako profesionál a Zabijáci jako precizně zpracovaná audiokniha. Hlas vypravěče i piano, které četbu této části podkresluje, navozují horečnost tempa při popisovaném útěku postavy a dodávají scéně dynamiku a napětí. Přesně pro tyhle momenty může být audiokniha atraktivní pro mnoho čtenářů, kterým tak přidá nespornou hodnotu k samotnému textu. Igor Bareš svůj hlas přesně modeluje, všechny pauzy a nádechy zde mají místo, umí důraz klást na ta správná místa a přitom vše zní tak, jakoby šlo o přirozenou věc,“ píše v recenzi pro naposlech.cz Tomáš Macháček.

Vyhrát tuto poutavou audioknihu o celkové délce 10 hodin je jednoduché – stačí zodpovědět jednu otázku, k níž nápovědu najdete na stránkách naposlech.cz, ponechat nám své kontaktní údaje, abychom vás mohli uvědomit o případné výhře, a mít štěstí při losování. Naši fanoušci na Facebooku jsou zvýhodněni – ke své výhře dostanou ještě jednu audioknihu navíc! Pokud tedy ještě nesledujete audioknižní dění na facebook.com/naposlech, můžete to napravit a znásobit tak svou případnou výhru.

A pozor: pro velký zájem prodlužujeme tuto soutěž až do neděle 9. 8. a losovat budeme dva výherce!

Soutěž končí v neděli 9. 8. 2015. Přejeme mnoho štěstí.

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 1 soutěžících

Co můžete vyhrát

2x audiokniha Zabijáci

Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV