HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěž o audioknihu Pán prstenů: Dvě věže

Soutěž o audioknihu Pán prstenů: Dvě věže

22.6.2015 - 28.6.2015

Soutěž o audioknihu Pán prstenů: Dvě věže

S naposlech.cz můžete soutěžit o audioknižní ceny. Stačí zodpovědět jednoduchou otázku, k níž nápovědu můžete najít na našich stránkách. Významným pomocníkem vám jistě bude audioknižní průvodce.

V tomto týdnu hrajeme o dvacetihodinové audioknižní zpracování druhé části Tolkienovy trilogie Pán prstenů v nezaměnitelné interpretaci Aleše Procházky.

V dávných dobách vykovali elfští kováři prsteny moci, netušili však, že Temný pán Sauron dal vyrobit ještě Jeden prsten, který měl vládnout všem. Spojené armády lidí a elfů nakonec Saurona porazily a prsten mu odňaly, tato magická věc se však ztratila, aby po mnoha letech padla do rukou Bilba Pytlíka. Trilogie Pán prstenů vypráví o nebezpečné cestě Bilbova příbuzného Froda, který musí opustit ospalou vesničku Hobitín v Kraji a vydat se na nebezpečnou cestu přes celou Středozem k Puklinám osudu, aby zničil Prsten, a zmařil tak Sauronovy temné plány.

Dvě věže jsou pokračováním audioknihy Společenstvo Prstenu, v němž sledujeme osudy jednotlivých členů rozpadlého Společenstva. Hobiti Frodo a Sam s Prstenem putují na vlastní pěst do říše Temného pána, zatímco druhé dva hobity, Pipina a Smíška unášejí skřeti, jimž jsou v patách elf Legolas, trpaslík Gimli a člověk Aragorn. Nad celou Středozemí se stahují mračna a nepřítel se snaží všemožně nahlodat odhodlání těch, kteří stojí proti němu.

Jediné, co musíte udělat pro to, abyste Dvě věže získali, je zodpovědět jednoduchou otázku, vyplnit své kontaktní údaje a pak mít štěstí při losování.

Naši fanoušci na Facebooku jsou zvýhodněni – ke své výhře dostanou ještě jednu audioknihu navíc! Pokud tedy ještě nesledujete audioknižní dění na facebook.com/naposlech, můžete to napravit a znásobit tak svou případnou výhru.

Soutěž končí v neděli 28. 6. 2015. Přejeme mnoho štěstí.

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 4,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 7 soutěžících

Co můžete vyhrát

audiokniha Pán prstenů: Dvě věže

Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV